GermanPolishEnglish

DREZNO, SUPER ZLECENIE, Poszukujemy opiekunki na zastępstwo do samotnego i mobilnego seniora

Wynagrodzenie: 1600€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ🎄
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: 6.11.2022
Lokalizacja: 01219 Drezno, Niemcy

Poszukujemy opiekunki na zastępstwo naszej opiekunki do fajnego samotnego seniora, który mimo wieku, ponieważ ma 86 lat jest bardzo samodzielny i mobilny, pomaga sobie rollatorem. Kilka razy dziennie przychodzą do niego pielęgniarki. Senior choruje na bardzo łagodna demencję i lekką niewydolność serca, ma nowotwór.
Jest to nasze stałe i sprawdzone zlecenie, z którego nasze opiekunki są zadowolone. Jest to spokojne zlecenie na którym nie ma ani dźwigania ani pracy w nocy.
W domu przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia dla opiekunki. Dostępny w pokoju jest również telewizor i komputer, połączanie z Internetem i jest również na miejscu prywatna łazienka dla opiekunki..
Koniecznym wymogiem jest posiadanie prawo jazdy, na miejscu jest dostępny samochód z automatyczną skrzynią biegów.
Senior potrzebuje głównie pomocy przy dbaniu o gospodarstwo domowe i wsparcia przy podstawowej higienie Pana Erharda.
Brak problemów z przerwami.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 66 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1600 EURO
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: 06.11.2022
Lokalizacja: 01219 Drezno, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *