GermanPolishEnglish

Drodzy Panowie! Dostałam właśnie zlecenie BEZ ŚWIĄT 4 TYGODNIE!

Wynagrodzenie: 1800€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: Komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: do 03.11 do 02.12
Lokalizacja: 72793 Pfullingen, Niemcy

Pan Lothar jest bardzo pozytywnie nastawionym do życia seniorem, który jest byłym nauczycielem fizyki na emeryturze, ponieważ ma 79 lat. Senior jest dosyć samodzielny jak na swój wiek jednak porusza się na wózku inwalidzkim. Senior jest po zawale w związku z tym wózek pomaga mu funkcjonować w codziennym życiu, po powikłaniach ma problemy z poruszaniem prawą nogą. Jest również po operacji kręgosłupa, ale aktywnie pomaga podczas przechodzenia.
Mieszka w mieście w mieszkaniu. Dla opiekuna przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia dobrym połączeniem Internetowym.
Sklep jest maksymalnie 10 minut spokojnym spacerkiem od mieszkania.
Na miejscu jest pomocna żona w związku z czym nie ma w ciągu dnia żadnych problemów z czasem wolnym dla opiekuna.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 59 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1800 EURO
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: 03.11.2022 do 02.12
Lokalizacja: 72793 Pfullingen, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *