GermanPolishEnglish

EXTRA WARUNKI PRACY 🔱 JEZIORO BODEŃSKIE PRZY PROMENADZIE 💦

🏣 KOD POCZTOWY: 88045 Friedrichshafen

START: 09.02.2024

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💖 SENIORKA: Pani Elizabeth, 87lat, 67kg, 166cm

Poszukujemy Opiekunki do kulturalnej Pani Elizabeth. Seniorka jest po Udarze. Choruje na Parkinsona i niewydolność serca. Starsza Pani wraca z rehabilitacji po złamaniu szyjki kości udowej, podczas leczenia miała założony cewnik, dlatego po powrocie do domu może przez niedługi czas nie trzymać moczu. Porusz się przy pomocy chodzika. Pani bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą zakładać i ściągać pończochy uciskowe. Przesypia noce !!

Pani potrzebuje wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności życiowych, takich jak higiena osoboista, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, podawanie leków, itd. Niezbędna jest również pomoc Opiekunki w drobnych pracach gospodarczych w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, pielęgnacja roślin, wizyty lekarskie, robienie zakupów.

Podopieczna jest osobą bardzo kulturalną i pozytywnie nastawioną do życia. Bardzo dobrze czuje się w towarzystwie. Uwielbia spacery na świeżym powietrzu.

DLA OPIEKUNKI ŚWIETNE WARUNKI PRACY!!!!

Pani mieszka w specjalnym apartamencie nad JEZIOREM BODEŃSKIM tuż przy promenadzie nadmorskiej, gdzie można korzystać z rejsów statkiem 🚢 lub udać się na koncert 🎵🎶

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

2 thoughts on “EXTRA WARUNKI PRACY 🔱 JEZIORO BODEŃSKIE PRZY PROMENADZIE 💦”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *