GermanPolishEnglish

Fajne lekkie zlecenie, u byłego nauczyciela, bardzo przyjaźnie nastawionego do nowych osób

Wynagrodzenie: 1700€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobry
Rozpoczęcie pracy: 15.11.2022
Lokalizacja: 38678 Clausthal-Zellerfeld, Niemcy

Pan Karl poszukuje opiekunki. Senior mieszka z żoną, bardzo pomocną i w pełni sprawną. Senior choruje wyłącznie Parkinsona. Potrzeba jest pomoc przy podstawowej higienie podopiecznego i odciążeniu żony Pana Karla w pewnym stopniu w codziennych obowiązkach. Senior pomaga sobie przy przechodzeniu rollatorem.
Pan Karl jest bardzo rozmowna osobą dlatego poszukiwana jest opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego. Senior był nauczycielem😊 Jest bardzo otwarty na nowych ludzi
Zlecenie jest bardzo spokojne i lekkie. Oboje są osobami bardzo przyjaźnie nastawionymi i mieszkają w bardzo ładnym domku w którym dla opiekunki jest przygotowana osobna prywatna część mieszkalna z prywatną łazienką.
Na miejsce przychodzą opiekunki by rozłożyć leki.
Pan Karl prosił o to by opiekunka miała prawo jazdy.
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 61 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1700 EURO
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 15.11.2022
Lokalizacja: 38678 Clausthal-Zellerfeld, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *