GermanPolishEnglish

Fajne, nowe i lekkie zlecenie do seniorki Brigitte mieszkającej z samodzielnym i pomocnym mężem.

Wynagrodzenie: 1700€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: 1.12.2022
Lokalizacja: 75438 Knittlingen, Niemcy

Pani Brigitte poszukuje opiekunki. Seniorka jest osobą leżącą, w związku z czym zdecydowaną większość czasu spędza w łóżku, w razie jakiejś potrzeby na miejscu jest podnośnik i wózek.
Podopieczna mieszka z mężem, który nie wymaga opieki, sam sobie gotuje czy dba o siebie. Seniorka ma problemy ze stawami, stomię i cukrzycę, korzysta z pieluch, a myta jest w łóżku. Systematycznie na miejsce przychodzą pielęgniarki.
Seniorzy mieszkają w mieszkaniu, w którym została przygotowana w pełni wyposażona sypialnia dla opiekunki. Jest w niej telewizor i dostęp do Internetu.
Seniorka jest bardzo spokojna i uprzejma. Pani Brigitte prosiła by opiekunka miała prawo jazdy, ponieważ na miejscu jest samochód z manualną skrzynią biegów.
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
Na zleceniu nie ma pracy w nocy.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 66 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1700 EURO
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: 01.12.2022
Lokalizacja: 75438 Knittlingen, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *