GermanPolishEnglish

Fajne, spokojne małżeństwo poszukuje opiekunki

Wynagrodzenie: 1700€
Znajomość języka: Komunikatywny
Rozpoczęcie pracy: 09.01.2022
Lokalizacja: 96247 Michelau in Oberfranken, Niemcy

Pani Gisela | 76 lat | 175 cm | 75 kg | rollator lub wózek, wymagane tylko wsparcie, po udarze, ma cukrzycę, przesypia spokojnie noce, korzysta z pieluch i wkładek do inkontynencji. Nie ma demencji.
Pan Armin | 74 lata | 185 cm | 85 kg | chodzi z pomocą rollatora, nie ma pracy w nocy, nie ma demencji, nie ma inkontynencji, ma założony cewnik i sporadycznie korzysta z pieluch. Ma tylko problemy z poruszaniem ze względu na to, że ma amputowane palce u stopy z powodu cukrzycy.
Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym na wsi z ogrodem. Dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z radiem, dobrym połączeniem Internetowym i prywatną łazienką.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
Na miejsce przychodzą pielęgniarki rozkładać i podawać leki, przychodzi także osoba do sprzątania mieszkania.
Na zleceniu jest samochód, dobrze by opiekunka miała prawo jazdy, ułatwiłoby to robienie zakupów.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 4 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *