GermanPolishEnglish

FAJNE ZLECENIE DO MIŁEJ SENIORKI ♥

🏠 KOD POCZTOWY: 74249 Jagsthausen

🛫 STRART: 24.01.2024

💰 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! Dobry język niemiecki

💗SENIORKA: Pani Elfriede, 95lata, 65kg, 165cm

Poszukujmy Opiekunki do Starszej Pani, Elfriede. U Seniorki zdiagnozowano początek Demencji. Pani cierpi również na osteoporozę oraz nadciśnienie. Ma problemy ze wzrokiem, dlatego nosi okulary. Porusza się na wózku, przy czym aktywnie wspiera transfer ramionami i nogami. Używa wkładek higienicznych do bielizny.

Starsza Pani potrzebuje wsparcia podczas wykonywania czynności codziennych, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Pomoc jest również potrzebna w sprawach związanych z prowadzeniem domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, podawanie leków.

Pani Elfriede mieszka z mężem, który jest zdrowy i nie potrzebuje pomocy, pomaga na tyle, ile pozwala mu siła.

Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym, DLA OPIEKUNKI SUPER WARUNKI MIESZKALNE ❗

WŁASNE MIESZKANIE + KUCHNIA + ŁAZIENKA

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *