GermanPolishEnglish

Fajne zlecenie do Pana z młodym synem, który potrzebuje pomocy w domu. 1900€+400€

Wynagrodzenie: 1900€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 3.11.2022
Lokalizacja: 72362 Nusplingen, Niemcy

Pan Michael jest po amputacji nogi, potrzebuje wsparcia w codziennym życiu. Podopieczny ma 58lat. Na miejscu jest też syn seniora który ma 11 lat. Zlecenie jest w mieszkaniu w którym dla opiekunki została przygotowana w pełni wyposażona sypialnia z telewizorem i dostępem do Internetu. Dla opiekunki również przygotowana jest prywatna łazienka.
Pan Michael dopiero wychodzi ze szpitala i po dwóch tygodniach wróci tam jeszcze na około 4-6 tygodni w związku z czym opiekunka zostanie sama z synem podopiecznego. 🥰
Rodzina planuje wyjechać na dwa tygodnie urlopu do Chorwacji i chcą by opiekunka pojechała z nimi. 🌞
Pomoc głównie potrzebna jest przy zadaniach związanych z prowadzeniem mieszkania, gotowaniem sprzątaniem, czy robieniem zakupów. Podopieczny prosił by opiekunka miała prawo jazdy ponieważ on nie może już prowadzić samochodu. Pan Michael obecnie nie ma jeszcze protezy i porusza się na wózku inwalidzkim, z czasem jak będzie miał protezę stanie się bardziej samodzielny.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 66 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1900 EURO
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 03.11.2022
Lokalizacja: 72362 Nusplingen, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *