GermanPolishEnglish

KOCHANA STARSZA PANI SZUKA CIEPŁEJ OPIEKUNKI, 26605 Aurich

🏠 LOKALIZACJA: 26605 Aurich

START: od zaraz

💰 WYNAGRODZENIE: 1850 EURO NETTO !! 💌KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !💌

💌👴SENIORKA: 85 lat, 77kg


Poszukujemy Opiekunki do przekochanej Pani Niny, p. Nina lubi spędzać czas w towarzystwie. Seniorka z racji wieku potrzebuje stałej pomocy przy czynnościach dnia codziennego, porusza się przede wszystkim przy użyciu wózka inwalidzkiego, na który aby się dostać potrzebuje pomocy. Seniorka nie potrzebuje pomocy nocami, w nielicznych przypadkach może chcieć skorzystać z łazienki potrzebna jest jej asekuracja przy przemieszczeniu się po domu i dostaniu na wózek inwalidzki.

Do podstawowych zadań Opiekunki należeć będzie: pomoc w transferze na wózek inwalidzki, pomoc w przemieszczaniu się, podawanie leków, pomaganie w higienie osobistej, robienie zakupów (choć tu często pomaga rodzina Seniorki), gotowanie, sprzątnie, wspólne gry, rozmowy i ogólna aktywizacja, spacery

Dla Opiekunki przewidziany jest osobny pokój z TV, z dostępem do internetu oraz własna łazienka.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu 🩵🩵🩵

poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *