GermanPolishEnglish

LEKKIE ZLECENIE 🖤 BEZ NOCEK 🖤 BEZ TRANSFERU 🖤

🏡 KOD POCZTOWY: 56479 Hüblingen

STRART: 25.01.2024

💰 WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! Komunikatywny język niemiecki

💖SENIORKA: Pani Christa, 82lata, 55kg, 165cm

Poszukujemy Opiekunki dla Pani Christy. Seniorka ma początki Demencji. Niekiedy gubi się w czasie. Zmaga się z problemami dotyczącymi słuchu, toteż używa aparatu słuchowego. Pani jest bardzo sprawna fizycznie. Większość czynności wykonuje samodzielnie, czasem wymaga małej wskazówki. Porusza się również samodzielnie. Podopieczna korzysta sama z toalety, przesypia całe noce!!

Starsza Pani, na ogół, potrzebuje wsparcia w wykonywaniu czynności codziennych, np. higiena osobista, ubieranie się/rozbieranie, podawanie leków, itp. Opiekunka powinna tez wspomóc Panią w drobnych pracach domowych, takich jak, pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie.

Dla Opiekunki przygotowany jest w pełni wyposażony pokój + wifi w apartamentowcu.

Mieszkanie znajduje się w pięknej malowniczej wsi, niedaleko miasta Rennerod.

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *