GermanPolishEnglish

LEVERKUSEN, SAMOTNA LEŻĄCA SENIORKA, PODSTAWOWY JĘZYK!

Wynagrodzenie: 1400€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: PODSTAWOWA
Rozpoczęcie pracy: 02.11.2022
Lokalizacja: 51375 Leverkusen, Niemcy

Samotna seniorka, Pani Maria poszukuje opiekunki do pomocy w codziennym życiu. Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki jest w pełni wyposażona sypialnia z dostępem do Internetu, telewizorem i radiem.
Pani Maria jest po udarze i ma umiarkowana demencję, typową dla jej wieku, ponieważ podopieczna ma 85 lat. Jest średniej budowy, ma 165 centymetrów wzrostu i waży 60 kilogramów. Seniorka jest osobą leżącą, która praktycznie nie wstaje, jednak w razie potrzeby na miejscu jest dostępny wózek inwalidzki. Korzysta z pieluch.
Podopieczna potrzebuje przede wszystkim pomocy przy podstawowych obowiązkach domowych i pomocy przy dbaniu o codzienną podstawową higienę Pani Marii.
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 59 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1400 EURO
Znajomość języka: PODSTAWOWA
Rozpoczęcie pracy: 02.11.2022
Lokalizacja:51375 Leverkusen, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *