GermanPolishEnglish

Mam nowe zlecenie do fajnej samotnej seniorki, Pani Eva szuka opiekunki. 1600€+400€ premii świątecznej

Wynagrodzenie: 1600€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 89275 Elchingen, Niemcy

Pani Eva poszukuje opiekunki. Seniorka ma 89 lat, 165 centymetrów wzrostu i waży około 65 kilogramów. Seniorka ma nieaktywnego chłoniaka, potrzebuje pomocy w codziennym życiu. Na miejscu potrzebna jest pomoc głównie przy codziennych podstawowych związanych z prowadzeniem domu takich jak gotowanie czy sprzątanie jak również przy codziennej higienie podopiecznej.
Na miejscu w tym domku jednorodzinnym przygotowana została dla opiekunki w pełni wyposażona sypialnia z radiem, telewizorem i dostępem do Internetu.
Seniorka porusza się z pomocą rollatora, laski do chodzenia lub kul. Potrzebuje przy tym lekkiego wsparcia. Pani Eva korzysta z pieluch.
Podopieczna ogląda bardzo dużo seriali, jest osobą bardzo spokojną i lubi bardzo rozmawiać na codzienne tematy.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 66 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1600 EURO
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 89275 Elchingen, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *