GermanPolishEnglish

!! MIŁA I SPOKOJNA SENIORKA POSZUKUJE OPIEKUNKI!!

 🏡 KOD POCZTOWY: 99768 Hartzor

 ⏰ START: 01.03.2024 r. PODSTAWOWY JĘZYK NIEMIECKI !!

 💝 SENIORKA: Pani Karin, 74lata, 65kg, 160cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Karin. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Czasem nie może sobie przypomnieć znaczenia różnych słów, przez co trudno jest się Jej wyrazić słowami. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora, w dłuższe spacery wybiera wózek, przez wzgląd na komfort i wygodę. Używa wkładek higienicznych do bielizny. Przesypia noce!!!

Pani potrzebuje zachęty i mobilizacji do prostych działań wokół siebie, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna też zadbać o prace gospodarcze w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, podawanie leków

 🌹Dla Opiekunki Super Warunki mieszkalne! własny w pełni wyposażony pokój + wifi+

prywatna łazienka!!! 🌹

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *