GermanPolishEnglish

MIŁA STARSZA PANI SZUKA WPIERAJĄCEJ OPIEKUNKI, 12205 Berlin

🏠 LOKALIZACJA: 12205 Berlin

START: ok. 10.07.2024r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1850 EURO NETTO !! 💌KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!!💌

💌👴SENIORKA: 82 lat, 43kg


Poszukujemy Opiekunki do miłej i towarzyskiej starszej Pani, podopieczna lubi spędzać czas w towarzystwie, pić razem kawę i prowadzić rozmowy o życiu i zrywać kwiaty. Seniorka z racji wieku (zdiagnozowana także demencja) jest już słaba i potrzebuje pomocy przy wstawianiu z łózka czy chodzeniu (wspiera się laską oraz rollatorem), ale jest wciąż zmotywowana aby tą mobilność utrzymywać, dlatego szukamy wspierającej i motywującej Opiekunki. Seniorka mieszka samotnie i czasem potrzebuje wsparcia w nocy. Regularne wizyty pielęgniarki podającej leki oraz wspierającej rodziny zwłaszcza syna, który robi duże zakupy.

Do podstawowych zadań Opiekunki należeć będą: podawanie leków, robienie zakupów, gotowanie, sprzątnie, wspólne spacery, opieka nad psem Seniorki.

Do dyspozycji Opiekunki zostanie oddany samodzielny pokój z dostępem do internetu

👩‍🦳

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu 🩵🩵🩵

poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *