GermanPolishEnglish

MOBILNY SAMOTNY SENIOR – WYJAZD PO ŚWIĘTACH !

𝐒𝐔𝐏𝐄𝐑 𝐙𝐋𝐄𝐂𝐄𝐍𝐈𝐄 !!!

𝐖𝐘𝐉𝐀𝐙𝐃 𝐏𝐎 𝐒́𝐖𝐈𝐄̨𝐓𝐀𝐂𝐇 𝐖𝐈𝐄𝐋𝐊𝐀𝐍𝐎𝐂𝐍𝐘𝐂𝐇 !

𝟕𝟏𝟕𝟐𝟎 𝐎𝐛𝐞𝐫𝐬𝐭𝐞𝐧𝐟𝐞𝐥𝐝, 𝟏𝟓 𝐤𝐦 𝐝𝐨 𝐇𝐞𝐢𝐥𝐛𝐫𝐨𝐧𝐧

𝐖𝐲𝐧𝐚𝐠𝐫𝐨𝐝𝐳𝐞𝐧𝐢𝐞 : 𝟏𝟕𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎

𝐖𝐲𝐦𝐚𝐠𝐚𝐧𝐚 𝐳𝐧𝐚𝐣𝐨𝐦𝐨𝐬́𝐜́ 𝐣𝐞̨𝐳𝐲𝐤𝐚 𝐧𝐢𝐞𝐦𝐢𝐞𝐜𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐧𝐚 𝐩𝐨𝐳𝐢𝐨𝐦𝐢𝐞 𝐝𝐨𝐛𝐫𝐲𝐦.

Poszukujemy Opiekunki do 72-letniego mobilnego Seniora, którym do tej pory opiekowała się była żona.

SENIOR MIESZKA SAM: 1-2 RAZY W TYGODNIU ODWIEDZA GO BYŁA ŻONA.

78lat 182cm 90kg bardzo miły, niewidomy od 3 lat, w pełni mobilny i niezależny, sam wykonuje większość czynności, jednak często podczas kąpieli żle się spłucze albo nałoży ubranie na złą stronę czy krzywo zapnie guziki od koszuli. Senior lubi słuchać kabaretów, teleturnieje i filmy komediowe, jest pogodny, często dowcipkuje, wszyscy go uwielbiają. Podopieczny nie ma demencji.

Senior lubi też wychodzić na spacery lub posiedzieć w ogrodzie. Do tej pory nie miał Opiekunki, bardzo się ucieszył na propozycje pomocy którą otrzyma

Dla jego bliskich ważne jest aby Opiekunka znała dobrze język niemiecki, ponieważ Senior nie może korzystać z urządzeń tłumaczących, ze względu na swoją chorobę.

Senior mieszka w domu jednorodzinnym, dla Opiekunki oddzielne mieszkanie – 2 pokoje 78m2 z własną łazienką z tarasem i wyjściem do ogrodu.

Zakupy w odległości spaceru.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna


💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin,ul. Kaszubska
100-002 Warszawa,ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
🪪Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.
🇩🇪Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *