GermanPolishEnglish

NIE WYMAGANY JĘZYK, dla opiekuna lub opiekunki

Wynagrodzenie: 1400€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: Bez języka
Rozpoczęcie pracy: 01.12.2022
Lokalizacja: 49163 Bohmte, Niemcy

Poszukujemy opiekuna lub opiekunki do seniorki mieszkającej z mężem. Oboje są bardzo spokojni, mąż nie potrzebuje pomocy, a Pani Karina ma cukrzyce i problemy z poruszaniem się. Seniorka ma 72 lata i korzysta z wózka inwalidzkiego, na miejscu jest dostępny podnośnik, seniorka wspomaga aktywnie rękoma.
Pomoc głownie potrzebna jest przy czynnościach związanych z prowadzeniem domu jednorodzinnego i przy codziennej podstawowej higienie podopiecznej. Seniorka korzysta z pieluch, nosi też cewnik na miejsce przychodzą pielęgniarki.
Dla opiekunki lub opiekuna przygotowana została w pełni wyposażona sypialnia z dobrym połączeniem internetowym i prywatną łazienką.
Na zleceniu nie ma pracy w nocy.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki lub opiekuna

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 41 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *