GermanPolishEnglish

NIE WYMAGANY JĘZYK, może być angielski OKOLICE BERLINA!

Wynagrodzenie: 1500€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: BEZ JĘZYKA
Rozpoczęcie pracy: 23.11.2022
Lokalizacja:14548 Schwielowsee, Niemcy

Bardzo fajne zlecenie do seniora mieszkającego z żoną. Senior choruje na Parkinsona ale bardzo łagodnie, w domu wystarczy mu laska do chodzenia, poza domem pomaga sobie rollatorem. Potrzebne wyłącznie wsparcie, podanie ręki. Pan Lutz bardzo lubi chodzić na spacery.
Na miejscu mieszka też żona Pana Lutza, która wcześniej się nim zajmowała, jednak teraz chciałaby troszkę odpocząć. Jest bardzo miła i spokojna, mówi płynnie po angielsku, jednak na zleceniu wystarczy tyko translator, słownik.
Dla opiekunki w tym domu jednorodzinnym przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z radiem, telewizorem i dostępem do Internetu.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki, w tym czasie na spokojnie spędza z nim czas jego żona.
Bardzo spokojne i lekkie zlecenie.
Sklep jest niedaleko od domku.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 58 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1500 EURO
Znajomość języka: podstawowa
Rozpoczęcie pracy:23.11.2022
Lokalizacja: 14548 Schwielowsee, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *