GermanPolishEnglish

SENIORKA W BERLINIE

🏡13465 Berlin Frohnau

⏰ 21.04.2023 WYJAZD PO ŚWIETECH WIELKANOCNYCH ! 🐣

🔰 wynagrodzenie : 1600 EURO

Drogie Panie ! Poszukuje Opiekunki do Seniorki mieszkającej na przedmieściach Berlina
Podopieczna ma 91 lat 160cm, ok.70 kg

Podopieczna potrzebuje Opiekunki ze względu na osłabienie starcze i początkowe stadium Demencji. Jest to spokojne miejsce pracy, podopieczna lubi chodzić na spacery i dużo śpi w ciągu dnia. Seniorka nie miała jeszcze Opiekunki, cieszy się, że zamieszka z nią osoba która będzie mogła ją wspomóc w codziennym życiu. Plan dnia nie jest jeszcze znany, trzeba będzie uzgodnić go z rodziną po przyjeździe.

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnm z ogrodem, którym zajmuje się ogrodnik.

Zakupy można zrobić w niewielkiej odległości, większe zakupy można zrobić z rodziną. Syn Seniorki szuka jednak Opiekunki która będzie potrafiła sama zająć się drobniejszymi zakupami.

Czas wolny do ustalenia, na pewno dwie godziny w ciągu dnia.

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna


💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin,ul. Kaszubska
100-002 Warszawa,ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
🪪Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.
🇩🇪Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *