GermanPolishEnglish

Nowe lekkie zlecenie Samotny senior, bez transferu, bez nocek 1700+400

Wynagrodzenie: 1700€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: Dobra
Rozpoczęcie pracy: 31.10.2022
Lokalizacja: 52224 Stolberg, Niemcy

Pan Günter poszukuje opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego.
Senior jest mobilny, czasami ze względu na wiek pomaga sobie laską do chodzenia i potrzebuje pomocy przy czynnościach związanych z podstawową higieną. Senior lubi jeść poza domem i wyjeżdżać na spacery w związku z czym prosił by opiekunka miała prawo jazdy.
W domu została przygotowana dla opiekunki w pełni wyposażona sypialnia z radiem, telewizorem, połączeniem do Internetu a także z prywatną łazienką.
Senior ma bardzo łagodną demencję, typową dla tego wieku, ponieważ Pan Günter ma 80 lat 😊 Podopieczny ma także cukrzycę i problemy z sercem.
Senior jest bardzo otwarty.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
Senior spokojnie przesypia całe noce, więc na zleceniu nie ma pracy w nocy. Senior jest mobilny więc również nie ma transferu.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika

𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 66 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1700 EURO
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 31.10.2022
Lokalizacja: 52224 Stolberg, Niemcy

APLIKUJ  

2 thoughts on “Nowe lekkie zlecenie Samotny senior, bez transferu, bez nocek 1700+400”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *