GermanPolishEnglish

OBRZEŻA KOLONII Bardzo fajne zlecenie. Samotna, mobilna seniorka. Nie ma pracy w nocy

Wynagrodzenie: 1700€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 07.11.2022
Lokalizacja: 50259 Pulheim, Niemcy

Pani Elisabeth poszukuje opiekunki. Podopieczna jest osobą bardzo samodzielną, która choruje na bardzo łagodna demencję typową dla jej wieku, ponieważ seniorka ma 92 lata. Ma również lekkie nadciśnienie i osteoporozę. Czasami wspomaga się rollatorem lub laską do chodzenia. Pomoc potrzebna jest przy czynnościach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego i wsparcia przy codziennej higienie Pani Elisabeth.
Zlecenie jest w domku jednorodzinnym, w którym dla opiekunki przygotowana została sypialnia, w pełni wyposażona z radiem, telewizorem i połączeniem internetowym.
Seniorka jest typem samotnika, który bardzo ceni sobie czas spędzany we własnym towarzystwie😊 Zwykle od 13:00 po obiadku do 18:00 przed kolacją Pani Elisabeth chciałaby spędzać czas sama. Jest to czas wolny dla opiekunki 😊
Do Kolonii jest około 10-15 minut tramwajem.
Na miejscu jest bardzo ładny ogród 😊

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 66 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1700 EURO
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 07.11.2022
Lokalizacja: 50259 Pulheim, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *