GermanPolishEnglish

OBRZEŻA MANNHEIM, wymagane podstawy języka,Bardzo fajne zlecenie do Pani Friedhilde.

Wynagrodzenie: 1400€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: podstawowa
Rozpoczęcie pracy: 27.10.2022 lub szybciej 😊
Lokalizacja: 67227 Frankenthal, Niemcy

Pani Friedhilde, bardzo przyjazna seniorka poszukuje opiekunki do pomocy w codziennym życiu, ma 86 lat. Seniorka choruje na osteoporozę w związku z czym potrzebuje wsparcia przy przemieszczaniu się. Najczęściej wykorzystywany jest rollator, jednak na miejscu dostępny jest też wózek inwalidzki, chociaż w mieszkaniu czasami wystarcza nawet i laska do chodzenia.
Pomoc potrzeba jest głównie przy codziennych obowiązkach domowych i przy podstawowej higienie podopiecznej. Seniorka mieszka sama na parterze budynku, w tym samym bloku mieszka jej syn z rodziną, który w razie potrzeby może pomóc przy mamie.
W mieszkaniu przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia dla opiekunki. W pokoju znajduje się telewizor i jest dostęp do Internetu
Nie ma dźwigania!
Nie ma pracy w nocy!
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
Pani Friedhilde Już od 19:00 idzie do sypialni, długo śpi 😊

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 66 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1400 EURO
Znajomość języka: podstawowa
Rozpoczęcie pracy: 27.10.2022
Lokalizacja: 67227 Frankenthal, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *