GermanPolishEnglish

!! OFERTA DLA OPIEKUNKI ZE SWOIM PUPILEM !!

🏣 KOD POCZTOWY: 23883 Kogel

START: 01.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIORKA: Pani Birgit, 66 lat, 80 kg, 158cm

Bardzo miła rodzina, która z przyjemnością ugości Opiekunkę z kotem 🐈 lub psem 🐕

Podopieczna jest jeszcze stosunkowo młodą kobietą, poszukuje Opiekunki, która po poważnej operacji, wesprze ją w codziennym życiu, aby mogła znów być samodzielna.

Obecnie sporo czasu spędza w łóżku, ale jej stan zmienia się z dnia na dzień. coraz więcej czynności wykonuje tylko przy małej asekuracji. Potrzebuje pomocy podczas higieny, kąpieli oraz ubierania.

Bardzo lubi dobrze zjeść, ważne jest aby Opiekunka robiła zakupy dobre jakościowo ( rodzina nie żałuje pieniędzy) oraz aby w domu zawsze były owoce czy soki.

💖Dla Opiekunki pokój z TV i internetem💖

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *