GermanPolishEnglish

OFERTA DO STARSZEJ SAMOTNEJ SENIORKI !!!

🏠 KOD POCZTOWY: 53359 Rheinbach

🛫 STRART: 01.03.2024 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY !

💗SENIORKA: Pani Elizabeth, 84lata, 55kg, 160cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Elizabeth. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Zdarza sie, że Pani ma zawroty głowy. Na ogół, radzi sobie bardzo dobrze, w miarę samodzielnie. Czasem potrzebuje porady, wskazówki odnośnie prawidłowo wykonywanego zadania. Czasem porusza się o lasce, w zależności od dnia. Używa wkładek higienicznych do bielizny. Przesypia całe noce!!!

Seniorka potrzebuje wsparcia i pełnej mobilizacji do wykonywania podstawowych zadań Pomoc jest również niezbędna w kwestii drobnych prac domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, podawanie leków, itd.

🎈Dla Opiekunki jest w pełni wyposażony pokój z dostępnym połączeniem internetowym🎈

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *