GermanPolishEnglish

!! OFERTA OD ZARAZ !! SAMOTNA SENIORKA !!

🏣 KOD POCZTOWY: 61169 Friedberg

START: 28.01.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIORKA: Pani Gerda, 88 lat, 50 kg, 165cm

Poszukujemy Opiekunki do Starszej Pani Gerdy. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Po domu porusza sie przy pomocy Rollatora,. W dłuższe spacery, Pani preferuje użycie wózka, ponieważ jest to mniej męczące i bardziej wygodne. Bardzo dużo czynności wykonuje samodzielnie. Starsza Pani nosi wkładki higieniczne do bielizny. PRZESYPIA CAŁE NOCE!!!

Pani potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach życiowych, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, podawanie leków, itd… Opiekunka jest również potrzebna przy drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itp.

Podopieczna bardzo lubi gotować, chciałaby, aby Opiekunka również podzielała jej zainteresowania i wspólnie z Seniorką tworzyła różne przysmaki w domu 🥗🧆

Senior mieszka w pięknym domu jednorodzinnym.

Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój + komputer + wifi !

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *