GermanPolishEnglish

OFERTA OD ZARAZ ! BAD HOMBURG !

🏣 KOD POCZTOWY: 61350 Bad Homburg

START: 31.01.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1750 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💖 SENIORKA: Pani Margarete, 86lat, 75kg, 172cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Margarete. Seniorka ma łagodna demencję. Jest osobą leżącą. Bardzo dużo śpi w ciągu dnia, a mimo tego przesypia całe noce!! Wszelkie czynności związane z Panią wykonuje się na przestrzeni łóżkowej. Pomoc jest głównie potrzebna przy codziennej higienie seniorki i przy czynnościach związanych z dbaniem o dom, sprzątaniem, gotowaniem czy robieniem prania.

Ponadto, pani bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą regularnie podawać leki.
Zlecenie jest w domu jednorodzinnym, w którym dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z dostępem do Internetu, telewizją i prywatną łazienką.

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *