GermanPolishEnglish

OFERTA PRACY BLISKO GRANICY

🏠 KOD POCZTOWY: 16928 Pritzwalk

🛫 STRART: 29.02.2024

💰 WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! Komunikatywny język niemiecki

💗SENIORKA: Pani Christa, 87lat, 60kg, 165cm

Poszukujemy Opiekunki do naszej Podopiecznej, Pani Christy. Seniorka cierpi na chorobę Huntingtona. Porusza się przy pomocy Rollatora lub wózka. Stosuje aparat słuchowy, ze względu na pogarszający się słuch. Używa wkładek higienicznych do bielizny. Przesypia noce!

Seniorka potrzebuje wsparcia, w wykonywaniu podstawowych czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna także pomóc Pani w drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów w odległości spaceru, itp.

🌺Pani mieszka samotnie w apartamencie, gdzie dla Opiekunki zagwarantowany jest własny w pełni wyposażony pokój z TV + WIFI!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *