GermanPolishEnglish

!! OFERTA Z JĘZYKIEM ROSYJSKIM !!

🏣 KOD POCZTOWY: 38444 Wolfsburg

START: 02.02.2024

WYNAGRODZENIE: 1500 EURO NETTO !! PODSTAWOWY JĘZYK ROSYJSKI !!

💖 SENIORKA: Pani Lubow, 75lat, 52kg, 160cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Margot. Seniorka obecnie przebywa w domu Opieki, jednak rodzina bardzo chce, aby wróciła jak najszybciej do domu, ponieważ bardzo tęsknią. Starsza Pani cierpi na Demencję. Mało mówi, ale jest bardzo aktywna. Używa aparatu słuchowego i nosi okulary. PRZESYPIA CAŁE NOCE!

Pani potrzebuje wsparcia w wykonywaniu czynności życia codziennego, np. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, podawanie leków, itp. Pomoc jest również niezbędna podczas drobnych zadań domowych, tj. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów w odległości spaceru, itd..

Państwo mieszkają w apartamentowcu, gdzie dla Opiekunki jest zapewniony w pełni wyposażony pokój z dostępem do internetu + własna łazienka !

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *