GermanPolishEnglish

Okolice Hanower i Brunszwik.
Lekkie zlecenie, samotna seniorka.
Nie ma pracy w nocy ani transferu. Spokojna atmosfera na zleceniu.

Wynagrodzenie: 1500€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: Komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: 10.11.2022
Lokalizacja: 31246 Ilsede, Niemcy

Pani Gerda szuka opiekunki. Podopieczna jest w pełni sprawna fizycznie, czasami bywa smutna i choruje na demencję, co jest typowe dla jej wieku. Seniorka ma prawie 90 lat. Przez większość dnia Pani Gerda siedzi w swoim ulubionym fotelu na zmianę oglądając telewizję i robiąc sobie sporo drzemek. Na miejscu jest wózek inwalidzki jednak sama na niego przechodzi, ułatwia jej to już przemieszczanie się, jednak z domu nie lubi za bardzo wychodzić i zwykle tego nie robi.
Seniorka potrzebuje pomocy przy wykonywaniu podstawowych obowiązków domowych związanych z dbaniem o gospodarstwo. Pani Gerda potrzebowałaby również wsparcia podczas czynności związanych z dbaniem o podstawową higienę podopiecznej. Seniorka chciałaby by opiekunka gotowała dla niej ponieważ sama czasami zapomina zjeść, czy też zrobić zakupy, ona nie lubi wychodzić z domu.
Seniorka jest przyzwyczajona do samotnego życia, mieszka sama od 20 lat.
Dwa razy dziennie przychodzą pielęgniarki.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
Sklep znajduje się w odległości spaceru od domu.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 62 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1500 EURO
Znajomość języka: Komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: 10.11.2022
Lokalizacja: 31246 Ilsede, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *