GermanPolishEnglish

OKOLICE KOLONII, PODSTAWY JĘZYKA! Bez nocek, bez transferu.

Wynagrodzenie: 1400€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: PODSTAWOWA
Rozpoczęcie pracy: 07.11.2022-19.01.2023
Lokalizacja: 42929 Wermelskirchen, Niemcy

Poszukujemy opiekunki do seniorki mieszkającej z mężem. Na zleceniu nie ma ani pracy w nocy ani transferu. Pomoc potrzebna jest by mąż mógł spokojnie wychodzić z domu bez zmartwień, wiedząc, że ktoś dba o jego żonę.
Seniorka jest po udarze i choruje na padaczkę, jednak ostatni atak miał miejsce ponad półtora roku temu. Podopieczna ma też umiarkowaną demencję, typową dla swojego wieku, ponieważ ma 77 lat, korzysta tez z pieluch.
Seniorka potrzebuje pomocy przy codziennych obowiązkach domowych, dbaniu o dom i przy codziennej podstawowej higienie.
Zlecenie jest w domku jednorodzinnym w którym została przygotowana dla opiekunki w pełni wyposażona łazienka z dostępem do Internetu a także prywatna łazienka.
Seniorzy prosili by opiekunka miała prawo jazdy, na miejscu jest dostępny samochód z manualna skrzynią biegów.
Sklep znajduje się w odległości spaceru od domku.
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki, na miejscu jest mąż który chciałby jak najbardziej pomóc.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 62 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1400 EURO
Znajomość języka: PODSTAWOWA
Rozpoczęcie pracy: 07.11.2022-19.01.2023
Lokalizacja: 42929 Wermelskirchen, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *