GermanPolishEnglish

OPIEKA DO DWÓCH OSÓB, 27639 Wurster Wybrzeże Morza Północnego. DOBRE MIEJSCE PRACY 💌

🏠 LOKALIZACJA: 27639 Wurster

START: w przeciągu tygodnia

💰 WYNAGRODZENIE: 2000 EURO NETTO !! 💌KOMUNIKATYWNY/PODSTAWOWY JĘZYK NIEMIECKI !!!💌

💌👴SENIOR 84 lata, 72kg  


🌻

Poszukujemy Opiekunki DLA Pana Gerda oraz jego córki Silvii, mężczyzna mieszka z córką w domku jednorodzinnym, Silvia przebywa w tygodniu od rana do wieczora w placówce opieki dziennej. Pan Greg 84 lata, prawie całkowicie mobilny, potrzebuje tylko delikatnego wsparcia przy wstawaniu/siadaniu, i ogólnej asekuracji podczas przemieszczania się. Nocne zmiany: okazjonalnie 1x sprawdzenie, czy wszystko jest w porządku (ze względu na demencję) Dom jest całkowicie przystosowany do osób niepełnosprawnych, dom parterowy- bez schodów, z windami do łóżka, łazienki i toalety.

Pani Sylvia 49 lat / 78 kg wymagane pełne wsparcie przy podnoszeniu/kładzeniu do łózka (windy do łóżka, łazienki i toalety). Nocne zmiany nie są konieczne, kobieta przesypia całe noce. Opiekunka może liczyć na wsparcie rodziny, ktróa mieszka niedaleko.

Dla Opiekunki przygotowany jest osobny pokój z dodatkowym salonem, oraz własna łazienka z prysznicem. Przygotowany jest także do dyspozycji samochód (zakupy, wizyty u lekarza itd). Palenie tylko na zewnątrz.

Poszukujemy do opieki osoby wyrozumiałej i cierpliwej, która ma doświadczenie w pracy z osobami przewlekle chorymi.

👴

🌞🏖️W tym sezonie letnim przygotowaliśmy specjalną premię wakacyjną! 🎉
💰Premia wynosić będzie 300 € netto!💰

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *