GermanPolishEnglish

OPIEKA DO MIŁEGO SENIORA, 67435 Neustadt an der Weinstraße. DOBRE MIEJSCE PRACY 💌

🏠 LOKALIZACJA: 67435 Neustadt an der Weinstraße

START: w przeciągu tygodnia

💰 WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! 💌KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!!💌

💌👴SENIOR 84 lata, 72kg  


🌻

Poszukujemy Opiekunki do Seniora ze zdiagnozowaną demencją , mężczyzna mieszka z żoną w domku jednorodzinnym, kobieta jest całkowicie sprawna fizycznie, będzie pomagała Opiekunce we wszelkich czynnościach dnia codziennego i w opiece nad mężem. Senior z uwagi na postępującą demencje potrzebuje Opiekunki wrażliwej i bardzo cierpliwej, która z szacunkiem podchodzi do opieki nad chorymi i starszymi ludźmi. Rodzina jest bardzo ciepła i spokojna, dlatego pod swój dach pragnie przyjąć podobną Kobietę, aby współpracować w wzajemnym szacunku.

Dla Opiekunki przygotowany jest osobny pokój z bezpośrednim wyjściem na ogród, oraz własna łazienka z prysznicem. Przygotowany także do dyspozycji jest samochód z manualną skrzynią biegów (zakupy, wizyty u lekarza itd). W domu obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Poszukujemy do opieki osoby wyrozumiałej i cierpliwej, która ma doświadczenie w pracy z osobami przewlekle chorymi.

👴 👴

🌞🏖️W tym sezonie letnim przygotowaliśmy specjalną premię wakacyjną! 🎉
💰Premia wynosić będzie 300 € netto!💰

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *