GermanPolishEnglish

OPIEKA NAD SAMOTNYM LEŻĄCYM SENIOREM

 🏡 KOD POCZTOWY: 67354 Römerberg

 ⏰ START: 08.02.2024 r. PODSTAWOWY JĘZYK NIEMIECKI !!

💰 WYNAGRODZENIE: 1500 Euro Netto

 💙 SENIOR: Pan Dankward, 88lat, 45kg, 160cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Dankwarda. Senior jest osobą leżącą. Wszelkie zadania wokół Pana wykonuje sie w obrębie Jego łóżka. Ma założony cewnik pęcherza moczowego. Nosi okulary i używa aparatu słuchowego. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą regularnie podawać leki. Przesypia całe noce!

Ponadto, Pan Dankward jest osobą bardzo przyjaźnie nastawioną do otoczenia.

Senior potrzebuje pomocy w wykonywaniu codziennych czynności życiowych, tj. higiena osobista, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itp. Opiekunka powinna również zadbać o prace gospodarcze w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itd.

💖Dla Opiekunki zapewniony jest własny w pełni wyposażony pokój + prywatna łazienka !!💖

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *