GermanPolishEnglish

! OPIEKUN LUB OPIEKUNKA ! DO SENIORA !

🏠 KOD POCZTOWY: 88214 Ravensburg

🛫 START: 15.01.2024 r.

💲 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💥 SENIOR: Pan Wolfgang, 82 lat, 65kg, 175cm

Poszukujemy Opiekuna lub Opiekunki do Pana z początkiem Demencji. Senior jest osobą mobilną, przy krótkich dystansach porusza sie przy wsparciu rollatora. Dłuższe wyjścia wymagają użycia wózka, ponieważ są zbyt osłabiające. Pan Wolfgang stara się być bardzo samodzielny, nie ma inkontynencji. Przesypia całe noce.

Starszy Pan potrzebuje pomocy w prostych czynnościach życia codziennego, tj. higiena osobista, kąpiel, ubieranie się, podawanie leków.

Do zadań opiekunki należy również wsparcie w pracach związanych z domem, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów w odległości spaceru.

Senior jest bardzo kulturalny i spokojny, uwielbia podróże 🗺 i zagadnienia matematyczne 🧨

Mieszka wraz z żoną, która nie wymaga Opieki.

💥Dla Opiekunki Super warunki 💥- w pełni wyposażony pokój z dostępem do internetu 💥

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *