GermanPolishEnglish

OPIEKUNKA DO DWÓCH MOBILNYCH STRASZYCH OSÓB, 45549 Sprockhövel. BEZ TRANSFERÓW I NOCNYCH ZMIAN 💌

🏠 LOKALIZACJA: 45549 Sprockhövel

START: ok. 18.07.2024r.

💰 WYNAGRODZENIE: 2000 EURO NETTO !! 💌KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!!💌

💌👴SENIORZY Pani Heide 83 lata, Pan Rainer 83 lata


💙💙💙

Poszukujemy Opiekunki do przesympatycznej starszej pary, oboje są mobilni z lekkim wsparciem. Z racji wieku potrzebna będzie pomoc przy podnoszeniu się/bezpiecznym siadaniu i ogólna asekuracja podczas przemieszczania się.

Seniorzy mieszkają w urokliwym miasteczku w domku jednorodzinnym z tarasem, ogrodem oraz małym stawem. W mieście Niederspröckhövel znajduje się odkryty basen, wspaniała ścieżka rowerowa i wiele urokliwych kawiarni. Z oddalonego o 7 minut spacerem przystanku autobusowego można dojechać do Hattingen, Bochum i Wuppertal. W razie potrzeby rodzina może również zorganizować rower dla Opiekunki.

Opiekunka będzie mogła liczyć na stałe wsparcie ze strony lokalnej diakonii (przychodzą na zmiany opatrunków i całkowicie przejmują higienę osobistą Seniorów) oraz kochającej rodziny.

Do głównych zadań Opiekunki należeć będą, ogólna opieka głównie nad Panią Heide i pomoc w wykonywaniu czynności dnia codziennego, dotrzymywanie towarzystwa i motywowanie Seniorów do utrzymywania choć minimalnej aktywności fizycznej (spacery, wyjście do ogrodu itd), sprzątanie, gotowanie. Opiekunka będzie miała czas wolny w ciągu dnia, zaś w nocy Seniorzy nie potrzebują na razie pomocy. Ważne aby przed położeniem się spać, sprawdzić czy z Panią Heide i Panem Rainerem wszystko dobrze i czy niczego nie potrzebują.

Dla Opiekunki przygotowany jest osobny pokój. Palenie tylko na zewnątrz.

💙💙💙 Do opieki poszukujemy osoby wyrozumiałej i cierpliwej, która ma doświadczenie w pracy z osobami starszymi i przewlekle chorymi. 💙💙💙

🌞🏖️W tym sezonie letnim przygotowaliśmy specjalną premię wakacyjną! 🎉
💰Premia wynosić będzie 300 € netto!💰

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *