GermanPolishEnglish

PIĘKNY WIDOK NA ALPY !! OFERTA OD LUTEGO !

🏠 KOD POCZTOWY: 83435 Bad Reichenhall

🛫 STRART: 01.02.2024 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! Komunikatywny język niemiecki

💗SENIOR: Pan Stephan, 79lat, 80kg, 181cm

Poszukujemy Opiekuna lub Opiekunki do Pana Stephana. Senior jest osobą cierpiącą na Demencję. Ma również problemy z mową. Zdarza Mu się tracić orientację, zapomina jaki jest dzień. Po domu i w krótkich dystansach porusza się samodzielnie, natomiast dłuższe spacery wymagają użycia chodzika, ponieważ nie wystarcza Mu sił. Używa wkładek higienicznych do bielizny. Regularnie uczestniczy w zajęciach z fizjoterapeutą. PRZESYPIA CAŁE NOCE !

Pan Stephan potrzebuje wsparcia w wykonywaniu czynności codziennych, tj. higiena osobista, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, podawanie leków.

Senior mieszka z żoną, która dba o dom i męża, ale nie zawsze wystarcza jej sił, w związku z czym Opiekunka jest również niezbędna do pomocy przy drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, prasowanie, robienie zakupów, itp.

🗻Państwo mieszkają w przepięknych rejonach Alp !!! Dla Opiekunki zapewniony jest własny,

w pełni wyposażony pokój + wifi !!!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *