GermanPolishEnglish

PODSTAWY JĘZYKA, MONACHIUM Samotna seniorka Dla opiekuna lub opiekunki

Wynagrodzenie: 1400€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: Podstawowa
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 81825 Monachium, Niemcy


Pani Berta ma 97 lat, 155 centymetrów wzrostu i waży 55 kilogramów. Jestem bardzo miła i spokojna. Mieszka sama w domu jednorodzinnym w Monachium, w pobliżu nie mieszkają żadni krewni,
Seniorka jest po udarze i ma bardzo łagodną demencję i cukrzycę. Jest osobą leżącą, która korzysta z pieluch, na miejscu też są wkładki do inkontynencji. Na miejscu jest też dostępny wózek inwalidzki jednak Pani Berta nie wstaje z łóżka.
Dla opiekunki jest przygotowany ładny pokój z dostępem do Internetu, i prywatna łazienka, ponieważ seniorka z niej nie korzysta.
Seniorka potrzebuje pomocy w codziennym życiu, najważniejsze jest gotowanie i dbanie o dom, robienie zakupów, jak również pomoc w podstawowej higienie Pani Berty. Podopieczna z racji tego, że jest osobą leżącą przez większość dnia ogląda telewizję lub robi sobie drzemki.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 60 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1400 EURO
Znajomość języka: PODSTAWOWA
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 81825 Monachium, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *