GermanPolishEnglish

PÓŁNOCNE NIEMCY, bardzo spokojne i lekkie zlecenie 1800€+400€

Wynagrodzenie: 1800€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 06.11.2022
Lokalizacja: 26802 Moormerland, Niemcy

Pan Peter poszukuje opiekunki. Senior mieszka z żoną, oboje są bardzo samodzielni nie mają żadnych demencji i są bezproblemowi. Jedyna kwestia, przez którą zdecydowali się na poszukiwanie opiekunki jest fakt, iż senior jeździ na wózku. Jeżeli chodzi o transfer senior sam go wykonuje, potrzebne jest czasami ewentualne wsparcie, ale podopieczny ma wprawę i do teraz wykonuje przechodzenie na wózek inwalidzki sam.
Pomoc potrzeba jest głównie Panu Peterowi przy codziennej higienie i spędzaniu z nim czasu, bardzo lubi wychodzić na spacery i chciałby na nie chodzić z opiekunką. Żona na miejscu bardzo pomaga przy dbaniu o dom, sprzątaniu, gotowaniu.
Pan Peter prosił by opiekunka miała prawo jazdy, na miejscu jest dostępny samochód z automatyczną skrzynią biegów.
Dla opiekunki przygotowane jest całe piętro z sypialnią w pełni wyposażoną, radiem, telewizorem i połączeniem internetowym jak i prywatną łazienką!
Sklep znajduje się w odległości spaceru od mieszkania.
Czas wolny bez problemu 😊

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 61 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1800 EURO
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 06.11.2022
Lokalizacja: 26802 Moormerland, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *