GermanPolishEnglish

Poszukiwana opiekunka do spokojnego zlecenia u małżeństwa

Wynagrodzenie: 2100 EURO!!
Znajomość języka: dobry !!
Rozpoczęcie pracy: Od zaraz
Lokalizacja: 36088 Hünfeld, Niemcy

Poszukujemy sympatycznej fajnej komunikatywnej opiekunki do małżeństwa mieszkającego w domku jednorodzinnym w małym mieście. 😊
Seniorka jest chora na cukrzyce i ze względu na wiek ma drobne problemy z poruszaniem się przez co korzysta z wózka, ale coraz lepiej się czuje, nie ma transferu potrzebuje jedynie wsparcia, jest bardzo samodzielna, potrzebuje pomocy wyłącznie w umyciu włosów.
Senior jest osobą leżącą ma problemy ze stawami i depresję. Dwa razy dziennie przychodzą do niego pielęgniarki. Korzysta z pieluch.

Dom jest przystosowany pod podopiecznych jest podnośnik bardzo łatwy w obsłudze. Pielęgniarki pomagają w nauce obsługi urządzenia.

Bez nocek!
Bez transferu!

Podopieczni są bardzo spokojni i życzliwi, pozytywnie nastawieni do nowych osób. Są oni bardzo przyjaźni i rozmowni. Dopasowują się do każdej sytuacji. Są Wegetarianami 😊

Dla opiekunki przygotowana została bardzo ładna sypialnia z telewizorem w której jest dostęp do Internetu. Jest również przygotowana prywatna łazienka dla opiekunki. !

Opiekunka musi być zaszczepiona. Nie ma problemu z czasem wolnym w ciągu dnia dla opiekunki.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
_______
💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika

Wynagrodzenie: 2100 EURO
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: Od zaraz
Lokalizacja: 36088 Hünfeld, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *