GermanPolishEnglish

!! POSZUKUEMY OPIEKUNKI LUB OPIEKUNA !!

🏣 KOD POCZTOWY: 40885 Ratingen

START: 19.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💖 SENIORKA: Pani Ilse, 95lat, 75kg, 160cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Ilse. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Pani przeszła zawał, ma bardzo słabe serce. Z racji wieku nosi okulary oraz oparat słuchowy. Używa wkładek higienicznych do bielizny. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora. Na dłuższe spacery wybiera wózek, ponieważ jest to dla Niej bardziej wygodne i mniej wyczerpujące.

Ponadto, Starsza Pani jest bardzo ciepłą i wrażliwa osobą. Jest również bardzo towarzyska, uwielbia grać w karty i przeróżne gry.

Seniorka potrzebuje pomocy przede wszystkim w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych, takich jak dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, podawanie leków, itp.

Rodzina bardzo pomaga: robią cięższe zakupy, kupują leki, odciążają Opiekunkę w zadaniach domowych.

Seniorka mieszka w przestronnym apartamencie, gdzie dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój z TV

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *