GermanPolishEnglish

POSZUKUJEMY NIEPALĄCEJ OPIEKUNKI DO SAMOTNEGO SENIORA !!!

🏠 KOD POCZTOWY: 60437 Frankfurt

🛫 STRART: 08.03.2024 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI

💗SENIOR: Pan Martin, 58lat, 70kg, 180cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Martina. Senior jest po Udarze. W chwili obecnej jest osobą leżącą, więc wszelkie czynności dotyczące Pana są wykonywane w obrębie Jego przestrzeni łóżkowej. Ma założony cewnik pęcherza moczowego. Przesypia całe noce!!! Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą podawać leki.

Pan Martin potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych zadań. Wsparcie jest również niezbędne w kwestii drobnych prac domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów w odległości spaceru, podawanie leków, itd.

🎈Dla Opiekunki jest w pełni wyposażony pokój z dostępnym połączeniem internetowym🎈

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN 💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *