GermanPolishEnglish

POSZUKUJEMY OPIEKUNA LUB OPIEKUNKI DO STARSZEGO PANA !!!

🏠 KOD POCZTOWY: 61273 Wehrheim

🛫 STRART: 29.02.2024 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1850 EURO NETTO !! KOMUMNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI

💗SENIOR: Ernst , 74lata, 88kg, 175cm

Poszukujemy Opiekuna lub Opiekunki do Pana Ernsta. Senior cierpi na nowotwór. Doskwiera Mu również arytmia serca. W chwili obecnej jest osobą leżącą, w związku z czym wszelkie czynności dotyczące Pana wykonywane są w obrębie Jego łóżka. Ze względu na pogarszający się słuch, używa aparatu słuchowego. Zdarza Mu się tworzyć zdania, które nie do końca są zrozumiałe. Używa wkładek higienicznych do bielizny.

Senior potrzebuje wsparcia do wykonywania podstawowych zadań w zakresie życia codziennego. Pomoc jest również niezbędna w kwestii drobnych prac domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, podawanie leków, itd.

Senior mieszka z żoną, która jest w pełni mobilna. Bardzo pomaga w Opiece nad mężem, jednak brakuje Jej sił, aby robić to samodzielnie.

🎈Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój + wifi + prywatna łazienka w domu jednorodzinnym🎈

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *