GermanPolishEnglish

!! POSZUKUJEMY OPIEKUNA-MĘŻCZYZNY DO STARSZEGO PANA !!

🏣 KOD POCZTOWY: 83104 Tuntenhausen

START: 22.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1500 EURO NETTO !! PODSTAWOWY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIOR: Pan Josef, 77lat, 83kg, 185cm

Poszukujemy Opiekuna do Pana Josefa. Senior jest osobą leżącą, dlatego wszelkie czynności związane z Panem są wykonywane w obrębie Jego łóżka. Starszy Pan jest bardzo osłabiony. Ze względu na pogarszający się wzrok i słuch, nosi okulary i używa aparatu słuchowego. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Przesypia całe noce!!

Senior potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekun powinien również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Senior mieszka z żoną, która jest w pełni zdrowa i bardzo pomaga przy Opiece nad mężem. Do tej pory sama zajmowała się Panem, jednak ze względu na wiek, chciałaby, aby ktoś Jej w tym pomagał.

🔱Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym z pięknym ogrodem, gdzie dla Opiekuna zapewniony jest w pełni wyposażony pokój + wifi !!!🔱

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN 💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *