GermanPolishEnglish

Poszukujemy opiekunki dla Pani Grety

Wynagrodzenie: 1800€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: 20.11.2022
Lokalizacja: 93426 Roding, Niemcy

Poszukujemy opiekunki do seniorki mieszkającej z mężem w domu jednorodzinnym w którym dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z połączeniem internetowym i prywatną łazienką, seniorka ma umiarkowaną demencję i reumatyzm. Ma 87 lat , 165 centymetrów wzrostu i waży około 67 kilogramów.
Seniorka porusza się z pomocą rollatora, przy wstawaniu potrzebuje trochę wsparcia, wzięcia pod rękę. Jakby było to wygodniejsze dla opiekunki i podopiecznej na miejscu jest też dostępny lift.
Seniorka do tego czasu była bardzo samodzielna, obecnie już potrzebne jest wsparcie. Pomoc głównie potrzebna jest w czynnościach związanych z podstawową higieną podopiecznej i przy codziennych obowiązkach domowych takich jak sprzątanie, gotowanie, spędzanie czasu wolnego z podopieczną.
Seniorka korzysta z pieluch i wkładek do inkontynencji. Noce przesypia raczej spokojnie, jednak może jej się zdarzyć raz dziennie obudzić.
Na miejscu jest dostępny samochód z automatyczną skrzynią biegów i dobrze by było by opiekunka miała prawo jazdy.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 40 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *