GermanPolishEnglish

Poszukujemy opiekunki dla samotnej seniorki

Wynagrodzenie: 1800€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: Dobra
Rozpoczęcie pracy: 02.12.2022
Lokalizacja: 46244 Bottrop, Niemcy

Pani Ulrike poszukuje opiekunki. Seniorka ma 90 lat, waży 78 kilogramów i ma 180 centymetrów wzrostu. Seniorka ze względu na wiek i i osteoporozę ma już problemy z poruszaniem się i robi to z pomocą wózka inwalidzkiego. Aktywnie pomaga rękoma i nogami przy przechodzeniu, ale potrzebuje i tak wsparcia. Seniorka ma jeszcze bardzo łagodną, zapominalską demencję.
Na miejscu dostępne są pieluchy i wkładki do inkontynencji.
Dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z telewizorem i dobrym połączeniem internetowym a także z prywatną łazienką.
W razie jakby seniorka potrzebowała pomocy w nocnej toalecie, przejścia do krzesełka toaletowego, rodzina na miejscu oferuje sporo czasu wolnego w ciągu dnia w zamian na odpoczynek.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 33 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *