GermanPolishEnglish

Poszukujemy opiekunki dla seniora.

Wynagrodzenie: 1700€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 97836 Esselbach, Niemcy

Poszukujemy opiekunki do seniora mieszkającego z żoną w domu jednorodzinnym gdzie dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z radiem i dobrym połączeniem Internetowym.
Do seniora trzy razy w tygodniu przychodzi pielęgniarka, w poniedziałek, środę i piątek od 9:30-13:00 i byłby to czas wolny dla opiekunki.
Senior choruje jeszcze na demencję i depresję, ma 86 lat, 187 centymetrów wzrostu i wazy 89 kilogramów.
Pomoc potrzebna jest przy czynnościach związanych o dbanie o dom i przy podstawowej higienie seniora. Senior może i nawet lubi wychodzić na spacerki.
Senior jest po udarze w związku z tym potrzebuje wsparcia przy przechodzeniu na wózek, ale daje on rade przechodzić nie duże dystanse z pomocą rollatora jest dosyć sprawny fizycznie. Senior korzysta z pieluch.
Sporo czasu wolnego dla opiekunki na zleceniu 😊

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 38 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *