GermanPolishEnglish

Poszukujemy opiekunki do małżeństwa, nie ma transferu, nie ma pracy w nocy

Wynagrodzenie: 1800€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: Dobra
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 63743 Aschaffenburg, Niemcy

Poszukujemy opiekunki dla seniorów. Pani Erika ma małe problemy z sercem i ze słuchem, przesypia codziennie całe noce bez problemu.
Pan Heinz również przesypia spokojnie całe noce, ma łagodną demencję i lekkie nadciśnienie.
Seniorzy mają po 93 lata, w związku z tym na miejscu potrzebna jest pomoc w codziennym życiu. Pomoc potrzebna jest głównie przy dbaniu o higienę podopiecznych jak i przy wykonywaniu podstawowych obowiązków domowych. Niezbędne jest zadbanie o porządek w mieszkaniu, ugotowanie posiłków czy spędzenie czasu z podopiecznymi.
Seniorzy są bardzo spokojni i lubią sobie porozmawiać, w związku z tym poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego. Zarówno Pan Heinz jak i Pani Erika lubią oglądać telewizję i czytać gazety, lubią również chodzić na spacery od czasu do czasu więc miło by było gdyby opiekunka również to lubiła 😊
Na zleceniu dla opiekunki została przygotowana w pełni wyposażona sypialnia z telewizorem i podłączeniem do Internetu jak również prywatna łazienka.
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
Sklep znajduje się w odległości kilku minut spacerkiem.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 32 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *