GermanPolishEnglish

Poszukujemy opiekunki do Pana Wilhelma

Wynagrodzenie: 1800€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 29.11.2022
Lokalizacja: 97836 Esselbach, Niemcy

Pan Wilhelm ma 37 lat, 180 centymetrów wzrostu i wazy 60 kilogramów. Jest on po urazie mózgu. Podopieczny jest osobą leżącą, ale w razie potrzeby jest na miejscu wózek inwalidzki. Na miejscu jest żona Pana Wilhelma która codziennie pracuje od rana do około 15:00 poza domem, ona robi zakupy, pranie i sprząta mieszkanie. Zależy jej by opiekunka dbała o jej męża, przede wszystkim o jego higienę. Pan Wilhelm karmiony jest rurką. Codziennie przychodzą pielęgniarki.
W domu dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z telewizorem i połączeniem internetowym.
Higienę podopiecznego wykonuje się w łóżku, korzysta on z pieluch. Jest on bardzo cichy i spokojny, ogląda dużo telewizji i słucha sporo muzyki.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
Na zleceniu nie ma transferu ani pracy w nocy!

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 38 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *