GermanPolishEnglish

POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SAMOTNEJ SENIORKI BLISKO BERLINA !!!

🏣 KOD POCZTOWY: 14532 Kleinmachnow

START: 17.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY ! – dostępny samochód

💗 SENIORKA: Pani Renate, 94lata, 40kg, 158cm

Poszukujemy Opiekunki do samotnej Pani Renate. Seniorka zmaga się głównie z problemami wieku starczego. Cierpi, również z powodu osteoporozy. Przez wzgląd na wiek pogorszył Jej się wzrok i słuch, toteż nosi okulary i używa aparatu słuchowego. Po domu porusza się samodzielnie, natomiast w dłuższe dystanse zabiera Rollator lub kulę. Jest to dla Niej bardziej komfortowe i mniej męczące. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Przesypia całe noce!!

Seniorka potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, wizyty lekarskie – jazda samochodem. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Pani Renate jest osobą bardzo kulturalną, interesuje się literaturą, muzyką klasyczną i historią. Dodatkowo jest zwolennikiem piękna przyrody, co przekłada się na fascynację ogrodową.

🎀Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, gdzie dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój + wifi !!!🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN 💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *