GermanPolishEnglish

POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SAMOTNEJ SENIORKI ! BRAK NOCEK ! BEZ TRANSFERU !

🏣 KOD POCZTOWY: 57399 Kirchhundem

START: 25.01.2024

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIORKA: 87lata, 65kg, 160cm

Poszukujemy Opiekunki dla Samotne Pani Ursuli, u której zdiagnozowano początki Demencji. Starsza Pani przeszła również udar, jednak jak na swój wiek bardzo dobrze sobie radzi. Wiele czynności wykonuje samodzielnie. Porusza się korzystając z pomocy rollatora lub laski. Senior raz w tygodniu w godzinach od 8:30 do 16:00 przebywa w ośrodku opieki dziennej, co daje cały dzień wolnego dla Opiekunki. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarką, która przychodzi codziennie rano i wieczorem w celu podania leków.

Pani jest osobą bardzo otwartą, towarzyską i komunikatywną. Bardzo lubi spędzać czas grając w gry planszowe oraz karciane. Interesuje się też muzyką, często sobie śpiewa pod nosem.

Seniorka potrzebuje niewielkiego wsparcia przy codziennych czynnościach osobistych oraz przy drobnych pracach w domu.

🧡Opiekunka ma zapewniony w pełni wyposażony pokój z TV i połączeniem internetowym + własna łazienka 🧡

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *