GermanPolishEnglish

POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SENIORA Z PARKINSONEM !!!

🏠 KOD POCZTOWY: 65589 Hadamar

🛫 STRART: 24.02.2024 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY !

💗SENIOR: Pan Hans, 85lat, 72kg, 170cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Hansa. Senior od 12 lat cierpi z powodu Parkinsona. Podczas porozumiewania się, niekiedy buduje niezrozumiałe zdanie. Porusza się przy pomocy Rollatora lub kuli ( w zależności od dnia) Na ogół, radzi sobie bardzo dobrze, w miarę samodzielnie. Czasem potrzebuje porady, wskazówki odnośnie prawidłowo wykonywanego zadania. Używa wkładek higienicznych do bielizny. Przesypia całe noce!!! Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą zakładać i ściągać pończochy uciskowe. Dwa razy w tygodniu odwiedza placówkę opiekuńczą.

Pan Hans potrzebuje wsparcia i pełnej mobilizacji do wykonywania podstawowych zadań Pomoc jest również niezbędna w kwestii drobnych prac domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, podawanie leków, itd.

Senior mieszka z żoną w apartamencie.

🎈Dla Opiekunki jest w pełni wyposażony pokój z dostępnym połączeniem internetowym🎈

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN 💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *